free joomla slider module
Друк

Соціальний захист учасників бойових дій АТО у 2017 році

Станом на 01.01.2018р. в управлінні соціального захисту населення Токмацької міської ради перебуває 168  учасників бойових дій АТО,  2 інваліди війни 3 групи АТО  та 4 сім’ї загиблих в АТО.

Управлінням соціального захисту населення Токмацької міської ради за підтримки місцевої влади ведеться активна робота, щодо соціального захисту учасників бойових дій АТО.

 

Так у 2017 році 45 осіб зазначеної категорії, які вперше стали на облік до управління отримали одноразову грошову допомогу за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 45,0 тис. грн. Також за рахунок коштів міського бюджету сім’ї загиблого військовослужбовця АТО виплачена матеріальна допомога у розмірі 50,0 тис. грн. До Дня захисника України з міського бюджету виплачена матеріальна допомога 2 інвалідам війни АТО 3 групи та 3 членам сім’ї загиблого військовослужбовця на загальну суму 2,5 тис. грн..

Окрім соціального захисту учасників бойових дій АТО значна увага приділяється і їх дітям. Так у 2017 році за кошти міського бюджету оздоровлено 5 дітей учасників бойових дій АТО, серед яких 1 дитина загиблого військовослужбовця АТО. Ще 4 дитини оздоровлено за кошти обласного та державного бюджетів. Також щороку до новорічних свят всі діти учасників бойових дій АТО отримують новорічні подарунки.

У 2017 році до 5 травня 97 учасників бойових дій АТО, 2 інваліда війни АТО 3 групи та 3 члена сім’ї загиблих військовослужбовців АТО отримали матеріальну допомогу за рахунок коштів державного бюджету.

На виконання обласної програми «Назустріч людям» до Дня захисника України (14 жовтня) у 2017 році 162 учасникам бойових дій АТО виплачено  щорічну адресну грошову допомогу в  сумі 81,0 тис. грн.. Інвалідам війни АТО 3 групи з жовтня 2016р. проводиться щомісячна допомога.

У 2017 році 6 учасникам бойових дій АТО виплачено одноразову грошову допомогу на компенсацію витрат пов’язаних з розробленням документації із землеустрою – у сумі 8,1 тис.грн.

Протягом року санаторно-курортне лікування отримали 5 учасників бойових дій АТО. Також 6 осіб зазначеної категорії пройшли професійне навчання для отримання водійських прав.

 Активна робота, щодо соціального захисту учасників бойових дій АТО буде проводитись й надалі.

 

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради