free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК ПРОЙШОВ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

Першого лютого у місті Токмак пройшов практичний семінар на тему «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст». Захід був організований Всеукраїнською громадською організацією «Клуб мерів», Компанією «Дімол», ТОВ «Токмак Солар Енерджи», ТОВ «ДЕТЕК ЕНЕРГО» та за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Запорізької обласної державної адміністрації. Захід відвідали більше 40 учасників з усієї Запорізької області - мери міст, голови ОТГ, керівники профільних управлінь та інші. Географічно на заході були присутні представники Запоріжжя, Енергодару, Мелітополя, Бердянська, Приморська, Полог, Молочанськ, Оріхів, Широке, Комиш-Зорянська, Великобілозерська, Василівська, Чернігівська, Біленьківська, Комишуваська ОТГ та багато інших.

 

Під час заходу були розглянуті питання проблем законодавчого забезпечення реалізації модернізацій них програм у сфері тепло забезпечення міст та шляхи їх вирішення, управління енергією в місті/громаді, інструменти для забезпечення фінансування модернізаційних програм міст, державні, грантові, кредитні та ін.

Не обійшли учасники своєю увагою ситуацію в енергетичній галузі, перспективи розвитку електроенергетики, переваги та стартові можливості оперативного реагування на сучасні виклики, електроопалювання як шлях до енергонезалежності держави, приклади модернізації, практичні шляхи та компанії, які реалізують дані проекти, відновлюванні джерела енергії, ЕСКО контракти та багато інших питань.

На заході також було представлене і сучасне обладнання від ТОВ «ДЕТЕК ЕНЕРГО», ТОВ «Ледлайф», ТОВ «Спецтехнологія груп», ТОВ «Токмак Солар Енерджі», ТОВ «ТВФ «Дімол» та інших.

З урахуванням того, що наше місто є учасником одразу двох міжнародних ініціатив, а саме добровільної ініціативи Європейської Комісії «Угода мерів - Схід» та проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» Уряду Німеччини, подібні заходи будуть проводитися у нашому місті і надалі.