free joomla slider module
Друк

У МІСТІ КИЄВІ ЗІБРАЛИСЯ ПІДПИСАНТИ УГОДИ МЕРІВ

З травня 2017 року місто Токмак долучилося до добровільної ініціативи Європейської Комісії «Угода мерів - Схід». Більше 200 міст України є підписантами Угоди мерів і лише 86 – активними. Наше місто також розпочало свою роботу в рамках цієї ініціативи. В першу чергу вона буде стосуватися розробки Програми «План дій сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року».

Саме для того, щоб з’ясувати методологію підготовки такого документу, основні проблемні питання зі збору інформації для формування його змісту та інші напрямки роботи в сфері енергетичної політики міста 6-7 лютого 2018 року у місті Києві пройшов 2-х денний тренінг на тему: «Розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату як запорука виконання зобов’язань Угоди Мерів». Участь у заході взяли 25 міст-учасників ініціативи з усієї України.

 

З вітальною промовою на тренінгу виступили керівник проекту ЄС «Угода мерів - Схід» - пан Крістоф Фреринг, начальник відділу енергозбереження та енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Роман Радченко та виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» Святослав Павлюк, які підкреслили важливість співробітництва муніципалітетів з фінансовими інститутами, міжнародними проектами та державними структурами, що допомагають в реалізації енергоефективних заходів, а також у впровадженні ПДСЕРК.

На зустрічі також були присутні та виступили із розгорнутими доповідями національний експерт в Україні Оксана Кісіль та координатора з розвитку потенціалу Ірина Городиська.