free joomla slider module
Друк

ПАРТИСИПАТИВНИЙ ВОРКШОП У ТОКМАКУ

Цієї середи у будівлі виконавчого комітету Токмацької міської ради пройшов цікавий захід – «партисипативний воркшоп». Партисипативні воркшопи - це один із способів колективного прийняття рішення, інноваційність якого полягає в долучені до обговорення не тільки професіоналів та спеціалістів, але й кінцевих користувачів та представників громади.

Нагадаємо, що в рамках участі міста Токмака в новій ініціативі Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» триває підготовка Плану місцевого економічного розвитку. Саме для підготовки наступного розділу цього нормативного документу, а саме «SWOT – аналіз: внутрішні сильні та слабкі сторони, зовнішні можливості та загрози» було вирішено запросити експерта Німецького товариства міжнародного співробітництва доктора Штефана Дрегера. Відкрив захід міський голова Ігор  Котелевський, який розповів про тривалі плідні відносини нашого міста та Уряду Німеччини. Разом з доктором Дрегером  до нашого міста завітали модератор Вікторія Агентаєва, координаторка проекту Вікторія Василенко, молодший координатор Ірина Бахчева та перекладач Олена Константинова.

 

Крім того для участі у воркшопі з підготовки Плану місцевого економічного розвитку були запрошені представники громади міста, депутати міської ради, спеціалісти профільних управлінь виконавчого комітету Токмацької міської ради та інші.

Захід тривав 5 годин і не залишив нікого байдужим. Учасники сперечалися, обговорювали та дискутували, але, очевидно, що зустріч пройшла результативно. Попереду – продовження роботи над SWOT – аналізом та підготовка Плану місцевого економічного розвитку.