free joomla slider module
Друк

Запорізька обласна державна адміністрація презентує оновлений та вдосконалений інвестиційний веб-портал «Запорізька область – регіон можливостей!»

З метою розкриття і просування інвестиційних можливостей та підвищення іміджу і статусу регіону Запорізькою обласною державною адміністрацією було змінено концепцію та вдосконалено інвестиційний веб-портал  «Запорізька область – регіон можливостей!».

Даний сайт – «динамічний буклет», який містить постійно поновлювану інформацію українською та англійською мовами і є зручним у використанні.

Важливо, що веб-портал містить функцію зворотного зв’язку та необхідну інформацію для іноземних інвесторів (законодавча база, інвестиційні проекти, регіональні виставки, земельні ресурси області, інформація про Агенцію регіонального розвитку Запорізької області, інвестиційний паспорт області) та для власників бізнесу (додати власний інвестиційний проект, комерційну пропозицію, перелік нормативно-правових активів у сфері інвестиційної діяльності, закордоні виставки, довідкова інформація для територіальних громад, пропозиції іноземних підприємств щодо співробітництва).

Таким чином, веб-портал  «Запорізька область – регіон можливостей!» функціоную з метою поширення інформації про ключеві переваги регіону, його інвестиційні пропозиції серед мільйонів користувачів та  потенційних партнерів його та є найбільш ефективним інструментом просування регіону. Більш детальна інформація на сайті http://investment.zoda.gov.ua/.