free joomla slider module
Друк

На сесії Токмацької міської ради прийняли бюджет на 2016 рік

29 січня відбулася позачергова п’ята сесія сьомого скликання Токмацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Котелевського  за участі депутата Запорізької обласної ради Юлії Ковалевської та 31 депутата (з 34) місцевої ради.

4 

Розглянувши перше питання «Про внесення змін до рішення ТМР «Про структуру виконавчих органів міської ради», депутати підтримали проект про затвердження граничної  чисельності працівників виконавчих органів міської ради у кількості 124,5 одиниць, а також про введення до складу відділу прийому громадян управління соціального захисту населення додаткову посаду головного спеціаліста, що дає змогу пришвидшити та удосконалити процес видачі субсидій токмачанам.

Друге питання було найбільш наболілим – прийняття бюджету на 2016 рік. Нагадаємо, що під час минулої сесії не вдалося затвердити цей найважливіший документ для нашого міста через протистояння депутатських груп. Депутати від «Опозиційного блоку» наполягали на терміновості ухвалення бюджету, оскільки, процедура його неприйняття передбачала зупинення всіх виплат, а також перешкоджання лобіювання інтересів Токмака на рівні області. Депутати від політичних сил «Солідарність», «Батьківщина», Радикальної, «Самопоміч», «Наш край» відмовилися підтримати проект, вимагаючи його більш детального розгляду. Для досягнення максимально ефективного результату, міський голова Ігор Котелевський відтермінував розгляд питання для того, щоб депутатські комісії в шестиденний термін опрацювали  всі суперечливі питання та дійшли одностайного висновку.
Очевидно, робота комісій була дуже продуктивною, оскільки на позачерговій сесії розбіжностей було вже значно менше. Головний фінансовий документ міста  депутати схвалили більшістю голосів в кількості 29. Проект підтримали навіть деякі депутати з політичної партії ВО «Батьківщина», хоча,  голова фракції Світлана Поліщук під час своєї доповіді з трибуни заявила, що їх фракція не буде підтримувати проект про прийняття бюджету в частині видатків.

Отже, затверджено дохідну частину  міського бюджету у сумі 187 917,444 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 184 154,097 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 3 763,347 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  238,200 тис. грн. Видатки  міського бюджету становлять 187 917,444 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету  184 154,097 тис. грн., видатки спеціального фонду  міського бюджету  3 763,347 тис. гривень.

Також ухвалено бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету  на 2016 рік у сумі 187 917,444 тис. грн., у тому числі по загальному фонду 184 154,097 тис. грн. та спеціальному фонду 3 763,347 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.

В складі видатків  міського бюджету затвердили кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  3 409,900 тис. грн., у т ч. по загальному фонду у сумі 3141,500 тис.грн. та спеціальному фонду у сумі 268,400 тис.грн.

Також на сесії розглядали питання щодо передачі в управління КУ Токмацької ЦРЛ. Проект депутати схвалили.

По завершенні голосування, відбулося знайомство депутатів місцевої ради з депутатом Запорізької обласної ради Юлією Ковалевською, яка закликала всіх до співпраці.

Олена Повещенко