free joomla slider module
Друк

У Токмаку стартувала благодійна програма з вивчення англійської мови

2

У Токмацькій міській дитячий бібліотеці 1 лютого відбулася церемонія відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови, що реалізується у Запорізькій області і ще у декількох регіонах України міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. Програма проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом США. У Запорізькій області партнером програми є Громадська організація «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет». Велика підтримка надається міським головою Токмака Ігорем Котелевським, який на церемонії наголосив на необхідності вивчення англійської мови підростаючому поколінню:

 – Ми зараз чітко ведемо перспективний напрямок співробітництва України з країнами Європейського Союзу, і дуже важливо, щоб ви активно освоювали іноземні мови, зокрема англійську, адже це мова міжнародного спілкування. Велика подяка організаторам, за підтримки яких стартує програма в нашому місті. Це дуже необхідна  допомога токмацькій молоді. Юнакам та дівчатам хочеться побажати натхнення, цікавості та отримання максимальної користі від занять! Адже, сьогодні головна перевага тих, хто знає англійську мову – розуміти та бути зрозумілими в суспільстві як на державному, так і на міжнародному рівні.

Обладнане приміщення для проведення занять надає Токмацька міська дитяча бібліотека.

Програмадає можливість також учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі  переселенцям і молоді з особливими потребами, безкоштовно поглибити свої знання з англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Програма триватиме до 31 серпня 2017 р. Учасники забезпечуються необхідними матеріалами. Також, інтенсивні навчальні сесії будуть проведені на базі дитячих літніх таборів під час літніх канікул. Хоча від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого рівня знань з англійської мови, вони все ж повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання. Під час відкриття дітям, які успішно пройшли відбір до програми, були вручені листи від Посольства США, що засвідчують їх участь.