free joomla slider module
Друк

Допомога ветеранам війни до 5 травня у 2018 році

02.04.2018 

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранам війни буде надана разова грошова допомога. Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 р. №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» допомога встановлена в наступних розмірах:

 

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- І групи – 3685 гривень;

- ІІ групи – 3265 гривень;

- ІІІ групи – 2845 гривень;

2) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3685 гривень;

3) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1265 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

Виплату допомоги буде проведено у квітні 2018 року через поштові відділення або установи банків шляхом перерахування на особистий рахунок ветеранів війни за місцем отримання пенсій, а особам, які не є пенсіонерами — за місцем їх проживання чи за місцем служби.

Виплата проводиться до 30 вересня поточного року.

Громадянам, які належать до кількох категорій пільговиків, допомога виплачується в більшому розмірі.

Також відповідно до рішення Запорізької обласної ради від 25.12.2014 р. № 28 «Про обласну Програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки» учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, буде виплачена одноразова грошова допомога у розмірі 500,00 гривень.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення  Токмацької міської ради за адресою: м.Токмак, вул. Центральна, 12, або за телефоном 28878.