free joomla slider module
Друк

Круглий стіл : голови ОСББ зустрілись з представниками Токмацького виконкому

 В понеділок, 2 квітня, у малій залі виконавчого комітету  під головуванням мера Ігоря Котелевського  відбулась друга, в І кварталі 2018 року, зустріч представників виконкому та голів ОСББ. В роботі засідання також взяли участь заступники міського голови, депутати,  начальники відповідних відділів виконкому та комунальних установ міста.п

  Під час круглого столу обговорювались питання з минулої зустрічі, яка відбулась в лютому та нові, які пов’язані зі змінами у Законі про надання комунальних послуг. Слід відзначити, що розв’язання питання заборгованості щодо виплат субсидій на рахунки ОСББ, яке було озвучено на минулому засіданні,  мало позитивний результат і заборгованість було погашено. Піднімалось питання щодо врегулювання доступу на дахи будинків, які належать до ОСББ, оскільки  питання вільного доступу сторонніх осіб на дахи багатоповерхівок є досить актуальним та несе за собою небезпеку для життя самих же порушників.  Не залишили без уваги проблему санітарного стану територій, прилеглих до ОСББ і вирішили, що відділ УКГ на основі технічних схем, які раніше були у ЖЕКах, виконають розподіл прилеглих до ОСББ територій, з метою забезпечення задовільного санітарного стану цих зон, говорячи простими словами, яку територію буде закріплено за ОСББ для прибирання. Одним з важливих питань, які обговорювали учасники зустрічі, стало обслуговування газових комунікацій(труб), які проходять по будівлям ОСББ. Було вирішено написати звернення від Токмацької міської ради до Токмацького Управління з експлуатації газового господарства, в якому запропонувати представникам газового господарства піти на зустріч  членам токмацьких ОСББ та в договорах  на обслуговування газопроводів житлових будинків визначити взаємні зобов'язання сторін щодо безпечної експлуатації будинкових систем газопостачання, порядок їхнього технічного обслуговування, відповідальність за додержанням умов договору згідно з чинним законодавством. 

В цілому, зустріч пройшла у форматі ділової розмови. Голови ОСББ подякували представникам виконкому за зустріч та плідну співпрацю.