free joomla slider module
Друк

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ МІСТА ТОКМАК ОТРИМАЄ ГРАНТОВУ ДОПОМОГУ

fВ рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» надасть фінансову допомогу для облаштування громадського хабу на базі Краєзнавчого музею міста Токмака.

Зона громадської доступності для ВПО та членів громади, що приймає, буде створена найближчим часом. Кошти гранту покриють витрати на офісні меблі та комп'ютерну техніку. Уже в квітні новий громадський простір буде створено, а, отже, кожен житель громади зможе ним скористатися.

Крім облаштування, у Краєзнавчому музеї відбудеться 10 семінарів та тренінгів з питань організації громадської активності, участі у грантових програмах, підготовки заявок на отримання фінансування, культурні події та інше.

Зазначимо, що відповідна заявка на отримання фінансування була розроблена за дорученням міського голови І.В. Котелевського та після відповідного звернення директора Краєзнавчого музею Віктора Медведського.

Мета керівництва міста – зробити відповідні громадські центри, хаби, простори у кожному мікрорайоні міста. При чому – виключно за рахунок грантового фінансування. Громада міста повинна мати вільні простори для спілкування та організації громадської активності, а, отже, завдання влади – допомогти в цьому процесі.