free joomla slider module
Друк

ЮНА ТОКМАЧАНКА ВІДВІДАЛА «АРТЕК»

er2-4 травня 2018 року пройшов всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Саміт відбувався в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек». Майже 800 підлітків з усієї України відвідали саміт та центр.

 

З гордістю повідомляємо, що конкурсна заявка на участь у цьому заході від Вероніки Третяк – учениці Токмацької ЗОШ № 2, пройшла відбір та дала змогу дівчині безкоштовно відвідати МДЦ «Артек».

На офіційному відкритті заходу учасників привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц та уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Програма заходу поєднувала у собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь відвідала лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.