free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК – УЧАСНИК НОВОГО ПРОЕКТУ

п02 червня 2018 у місті Києві відбулося урочисте відкриття проекту «Молодь змінить Україну», який засновано Фондом родини Богдана Гаврилишина – професора, економіста, футуролога та філантропа, радника Першого Президента України, 4 голів Верховної Ради, 3 прем’єр – міністрів України, співзасновника Бізнес-школи МІМ-Київ, Міжнародного інституту менеджменту в Індії, Всесвітнього економічного форуму в Давосі та члена Римського клубу, Світової академії мистецтв та науки, Міжнародної академії менеджменту та ін..апв

Участь у проекті відбувається на конкурсній основі, і в остаточному підсумку він буде провадитися у 6 областях України: Запорізькій, Вінницькій, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Полтавській. Взагалі проект спрямовано на учасників з 4 основних секторів: державних службовців, представників місцевого самоврядування, соціальних підприємців, громадські організації. Розподіл учасників приблизно 60/40, тобто 60% - представники соціальних підприємців та громадських організацій, 40% - представники органів місцевого самоврядування та державні службовці.

На урочистому відкритті були присутні поважні гості: Перший секретар Посольства Австрії у Києві – Флоріан Кольфюрст, Перший секретар Посольства Норвегії у Києві – Сігбйорн Літланд, заступник Міністра молоді та спорту України – Олександр Ярема, народні депутати України – Мустафа-Масі Найєм та Альона Шкрум, а також донька Богдана Гаврилишина – Патріція Шморгун Гаврилишин. Крім цього були запрошені, звичайно, директорка Фонду родини Богдана Гаврилишина – Олена Бекреньова та національний координатор програми «Молодь змінить Україну» - Вікторія Климчук. Окремо зазначимо і широке коло виступаючих осіб, які ділилися своїм досвідом та знаннями з учасниками урочистої події, у напрямку соціальних інновацій у світі, мистецтва успішних змін, розвитку та управління локальними проектами тощо.

Попереду – ще 4 навчальні семінари та фаза практичного впровадження проектної ідеї.

Місто Токмак також долучене до проекту «Молодь змінить Україну» з проектом «Громада-ТВ», автором якої є радниця міського голови, кандидат економічних наук – Криворучко Наталя.