free joomla slider module
Друк

У ТОКМАКУ БУДЕ ВПРОВАДЖУВАТИСЯ ПРОЕКТ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

gvНа минулому тижні до міста Токмак завітали представники Програми «U-Lead з Європою», а саме Ольга Калініченко - регіональний координатор з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»; Капуста Наталя, Астрашенок Євген -регіональні спеціалісти з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Візит експертів програми обумовлений тим, що наше місто пройшло конкурсний відбір до Фази впровадження Програми «U-Lead з Європою», який було оголошено ще наприкінці лютого 2018 року. Учасники Фази отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація фази складається з 4 раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників.

Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:fd

  • інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
  • матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
  • спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

Із 15 поданих заявок у Запорізькій області, отримали змогу брати участь у Фазі впровадження лише 10, серед яких лише одне місто – і це місто Токмак.

 

Візит же експертів був обумовлений необхідністю оцінки наявних потреб ЦНАПу, з’ясування проблемних моментів, отримання додаткової інформації та підтвердження інформації, наданої у відбірковій заявці.

Зустріч проходила у 2 етапи: спочатку гості відвідали ЦНАП, а потім презентували Програму «U-LEAD з Європою» у малому залі виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Результатом роботи стане проведення модернізації ЦНАПу, облаштування його новою технікою та меблями, проведення навчання для персоналу та багато інших заходів.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції, а її виконавці - Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Шведське агентство з питань  міжнародного співробітництва і розвитку (Sida).