free joomla slider module
Друк

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ!

Токмацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області продовжує  роботу з  майбутніми пенсіонерами для того, щоб вони завчасно могли оформити документи для призначення пенсії за віком. На жаль, невелика кількість осіб завчасно звертаються до спеціалістів управління за допомогою з оформлення пенсійних документів. Тим громадянам, які працюють, у цьому питанні можуть допомогти інспектора відділів кадрів, але в м.Токмаку та Токмацькому районі значна кількість людей, які не працюють і для них єдиною формою отримання інформації щодо майбутньої пенсійної виплати є безпосереднє спілкування із спеціалістами пенсійної служби.  

За особистим зверненням майбутнього пенсіонера довільної форми, спеціалісти Токмацького відділу обслуговування громадян проведуть відповідні перевірки та, у разі необхідності, направлять додаткові запити, проведуть перевірки підстав видачі документів, в т.ч. довідок про заробітну плату, та повідомлять про доцільність/необхідність подання інших документів для їх попередньої перевірки.

Завчасне звернення до об’єднаного управління з документами для призначення пенсій допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

Шановні громадяни, звертайтесь до «школи майбутнього пенсіонера»! Ми допоможемо Вам оформити та провести необхідні перевірки документів, необхідних для призначення пенсії, за  9 місяців до настання права на пенсію.

Уроки в «школі майбутнього пенсіонера» проводяться в приміщенні об’єднаного управління за адресою м.Токмак, вул. Центральна, буд.42/10,

 2 поверх (каб.8) о 15-00 годині у перший вівторок щомісяця!

 

О.Скидан - начальник Токмацького відділу обслуговування громадян Токмацького об’єднаного УПФУ в Запорізькій області