free joomla slider module
Друк

УВАГА ПОЧАТОК РОБІТ!

впвУправління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє, що з 14.06.2018р. розпочнуться роботи за наступними об’єктами: 

-              «Реконструкція споруд для збирання вод поверхневого стоку вулиці Карла Лібкнехта (від вул. Центральна до вул. Гоголя) міста Токмак Запорізької області»;

-              «Реконструкція споруд для збирання та очищення вод поверхневого стоку вулиці  Перемоги міста Токмак Запорізької області»;

-              «Реконструкція споруд для збирання вод поверхневого стоку вулиці  Перемоги (від вул. Центральна до буд. № 5а) та вулиці  Нансена (від вул. Перемоги до вул. Володимирська) міста Токмак Запорізької області».

Згідно вище зазначеного, на вулиці Карла Лібкнехта (від вул. Центральна до вул. Гоголя), вулиці Перемоги (в район іжитлового будинку №9), Перемоги (від вул. Центральна до буд. № 5а) та вулиці Нансена (від вул. Перемоги до вул. Володимирська) міста Токмак Запорізької області, рух автотранспорту на зазначеній ділянці дороги буде тимчасово перекритий.

Орієнтовний термін проведення робіт – 3 місяця.