free joomla slider module
Друк

ВЕСЕЛІ АКОРДИ ЛІТА

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це знаменна дата не тільки для молодих людей, а й слушна нагода для всіх задуматися про те, як же максимально віреалізувати себе для благополуччя своєї сім’ї, суспільства, держави
24 червня на центральній площі біля міського Будинку культури відбулись святкові заходи до Дня молоді. На свято зібрались дорослі та юні жителі міста. Присутніх зі святом привітав секретар міської ради Олександр Чуб, який побажав молоді токмаччини бути активними, здобувати знання, наполегливо працюйте над собою, будувати великі плани на майбутнє. Також до привітань долучились начальник відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради Валерій Шаповал та керівник громадської організації «Центр розвитку та підтримки молодіжних ініціатив» Владислав Мікша. 
Завдякуючи талантам аматорів міського Будинку культури, відбувся святковий концерт із різноманітними вокальними номерами. Чарівним співом зачарували присутніх Анастасія Колбун, Вікторія Шаталова, Юлія Шкуропат, Наталія Стрельцова, Наталія Зінченко. Справжню насолоду для душі та серця своєю грою на акордеоні подарував учень музичної школи Владислав Грицун. Ведучі свята провели для глядачів веселі ігри та конкурси, учасники яких не залишилися без подарунків.
Святковий вечір завершився феєричною дискотекою для молоді
Сутінки над токмаччиною були огорнуті шлейфом музики, радості, молодості, щастя.

 

вапп