free joomla slider module
Друк

ВИПЛАТА ЧАСТИНИ ЗЕКОНОМЛЕНИХ СУБСИДІЙ У ВИГЛЯДІ «ЖИВИХ» ГРОШЕЙ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ЗАЯВИ ГРОМАДЯНИНА

       Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради повідомляє, що, як і минулого року, після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

        Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії необхідно до 1 вересня поточного календарного року подати відповідну заяву в  управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

      Увага! Відповідно до абз. 12, п.18 Положення про порядок призначення житлових субсидій(в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329)  виплачуватися громадянам кошти невикористаної житлової субсидії будуть лише тільки через особові рахунки в банківських установах!         

        Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

        Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради