free joomla slider module
Друк

Керівникам бюджетних організацій, установ

Про оздоровлення дітей

працівників бюджетної сфери

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради здійснює надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі.

Право на отримання соціальної допомоги має один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, та має реєстрацію місця проживання у місті Токмак. Заявник має право самостійного та вільного вибору дитячого закладу оздоровлення та відпочинку дітей, який розташований на території Запорізької області (оздоровча зміна – 21 день).

Для оформлення соціальної допомоги заявник подає до органу соціального захисту за місцем реєстрації місця проживання:

заяву про надання адресної соціальної допомоги за формою;

копію свідоцтва про народження дитини;

копію паспорта громадянина України;

копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у випадку надання копії паспорта у формі картки);

копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. У разі, якщо особа через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, подається копія паспорта з відміткою про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

довідку з місця роботи;

копію путівки до дитячого закладу;

оригінал документа (зворотного талону до путівки до дитячого закладу або довідки.

У разі подання заявником заяви на декількох дітей, розрахунок розміру соціальної допомоги здійснюється окремо на кожну дитину.

Розмір соціальної допомоги становить 50 % від загальної вартості  путівки, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць та на момент звернення заявника.

Обчислення розміру соціальної допомоги проводиться без урахування невикористаних днів путівки до дитячого закладу.

         За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Токмацької міської ради за тел.: 4-30-33( Лапенко Галина Степанівна )

 

Начальник управління соціального

захисту населення Токмацької міської ради                   І.Г.Мащенко