free joomla slider module
Друк

Результат плідної співпраці Токмацької громади з Українським фондом соціальних інвестицій – поповнення житлового фонду міста новими квартирами.

     прЗдавалось, тільки-но Токмак готував необхідну документацію для участі у конкурсі в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW, як вже у грудні буде відбуватись передача квартир, які були відремонтовані в рамках проекту,  у житловий фонд територіальної громади Токмака. Протягом трьох років пліч-о-пліч працювали представники та експерти  Українського фонду соціальних інвестицій з командою фахівців Токмацької міської адміністрації на чолі з мером Ігорем Котелевським. ваяыІ ось результат – поповнення житлового фонду нашої громади 18-ма квартирами з сучасним ремонтом для внутрішньо переміщених осіб та проведення масштабного ремонту Токмацької ЗОШ № 5 (заміна пластикових вікон, утеплення горища, ремонт вимощення, каналізації та туалетів, укріплення будівлі, облаштування водовідвідної системи).  Серед учасників проекту   «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V» у Запорізькій області у Токмаці виявився найбільший об’єм робіт, тому Український фонд соціальних інвестицій за попередньою домовленістю виділив, окрім виділених раніше 13 мільйонів гривень,  додатково 3,5 мільйони гривень на створення житла для внутрішньо переміщених осіб (2 млн.грн) та облаштування соціального об’єкта соціальної сфери, в нашому випадку – ремонт ЗОШ № 5(1 млн.550 тис.грн). Обидва об’єкти ремонту будуть здані до кінця 2018 року.

    Будинок по вулиці по вул. Центральній, 55к(на території лікарні) вже майже готовий  до заселення  частини сімей,  які прийняла до себе Токмацька громада під час   війни на Сході. Роботи з ремонту будівлі почались у червні 2017. За ходом ремонтних робіт особисто слідкує міський голова Ігор Котелевський та регулярно відвідує будівництво, щоб перевірити масштаб виконаних робіт. За планом в будівлі будуть одно- та двокімнатні квартири. На даний момент  виконані фасадні роботи, повністю готовий третій поверх, на другому – закінчують оздоблювальні роботи, а на першому поверсі – ведуться сантехнічні роботи, укладання кахельної плитки, підключення електричних печей та інші оздоблювальні роботи.  

 

 Важко оцінити ту допомогу, яку надав Токмаку Український фонд соціальних інвестицій та Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW нашій громаді, адже у місті не просто покращили інфраструктуру, але й об’єднали  представників влади, спеціалістів різного профілю, експертів та простих токмачан задля вирішення спільного питання – розбудови нашої громади. Тож, не зупиняємось на досягнутому, а впевнено крокуємо вперед і будуємо та розвиваємо наше суспільство та державу разом!

Вкладення:
Скачати цей файл (2.JPG)2.JPG[ ]37 Кб
Скачати цей файл (3 (3).JPG)3 (3).JPG[ ]39 Кб
Скачати цей файл (4 (2).JPG)4 (2).JPG[ ]42 Кб
Скачати цей файл (5.JPG)5.JPG[ ]53 Кб
Скачати цей файл (7.JPG)7.JPG[ ]35 Кб
Скачати цей файл (8.JPG)8.JPG[ ]33 Кб
Скачати цей файл (9.JPG)9.JPG[ ]35 Кб