free joomla slider module
Друк

До уваги керівників та працівників з кадрової роботи підприємств, організацій, установ міста!

З метою надання методичної допомоги суб’ектам господарювання, з вересня 2018 року Департаментом соціального захисту населення Запорізької обдержадміністрації  готується організувати безкоштовні виїзні  семінари для керівників  та спеціалістів підприємств,  установ та організацій області з питань кадрової роботи, зокрема: складання посадових інструкцій; порядку ведення трудових книжок, кадрової  документації; шдсумкового обліку робочого часу та графіків роботи; надання щорічних відпусток та складання їх графіків; суміщень і сумісництва; підвищення   кваліфікації працівників тощо.

         З метою визначення загальної потреби та місць проведення семінарів, у даний час проводяться опитування суб’єктів господарської діяльності області з даного питання.

У зв’язку з вище зазначеним, просимо Вас надати до 03.09.2018 року до відділу питань праці управління соціального захисту населення Токмацької  міської ради інформацію про бажаючих взяти участь у цих семінарах (підприємство, посада, П.І.Б., телефон). Крім того, просимо додати перелік додаткових питань, відповіді на які б вони хотіли заслухати під час проведення заходу.

        

Відділ питань праці управління соціального захисту населення Токмацької  міської ради

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

тел.:   4-30-32