free joomla slider module
Друк

ТОКМАК – УЧАСНИК КООРДИНАЦІЙНОЇ ЗУСТРІЧІ

Уже втретє у місті Запоріжжя на базі Центру розвитку місцевого самоврядування проходить координаційна зустріч голів об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення та представників бізнесу. Основні завдання подібних зустрічей – це обмін досвідом впровадження та залучення інвестицій на території, визначення потреб у інвестиціях, налагодження зв’язків між представниками влади та бізнесу тощо. Тематику третьої координаційної зустрічі визначено як «Бізнес – фундамент сталого розвитку громади».

 

За традицією, на кожній координаційній зустрічі одне з міст Запорізької області презентує свої напрацювання у напрямку розвитку території, співпраці із бізнесом та залучення інвестицій. На координаційній зустрічі, що відбулася 28 серпня, з такою доповіддю виступили представники міста Токмак.

Під час заходу були озвучені такі напрямки діяльності керівництва міста щодо активізації роботи з інвесторами, як участь у новій ініціативі Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», проекті Українського фонду соціальних інвестицій «Гідна праця» та проекті Уряду Німеччини та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Енергоефективність у громадах ІІ». Усі ці проекти спрямовані на пожвавлення бізнес-середовища, формування позитивного інвестиційного клімату та формування привабливого іміджу території.

Наразі місто Токмак упевнено проявляє себе як центр альтернативної енергетики Запорізької області. Уже на території міста діє потужніший проект компанії «Токмак Солар Енерджі» - сонячна електростанція, до речі – найбільша в Україні. Діяльність цієї компанії – прекрасний приклад соціально орієнтованого бізнесу, позитивного досвіду співпраці з органами місцевого самоврядування та громадою.

На черзі – реалізація ще одного проекту альтернативної енергетики, а саме - будівництво біо - ТЕЦ. Подібні об’єкти діють у Миколаївській, Хмельницькій, Кіровоградській та інших областях. І Токмак також повинен скористатися нагодою створення нових робочих місць, розвитку території, впровадження альтернативної енергетики тощо.

Крім міста Токмак свої презентації інвестиційних пропозицій зробили і представники ОТГ Запорізької області.

Загалом на координаційній зустрічі були присутні депутат Запорізької обласної ради – Людмила Любим, керуючий партнер «Астро-капітал» - Руслан Божко, експерт з децентралізації Запорізького ЦРМС Аскад Ашурбеков та запорізькі ЗМІ.