free joomla slider module
Друк

Засідання координаційної ради з питань сімейної та молодіжної політики

fg03.10.2018 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії  Вікторівни Мамчак  відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної та молодіжної політики .

     У засідання координаційної ради прийняли участь начальник та головний спеціаліст управління соціального захисту населення ТМР, директор Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектор Токмацького відділення поліції, заступник начальника фінансового управління, начальник відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ, спеціаліст служби у справах дітей.

    Розглянуто питання про створення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства,  про створення притулків для постраждалих від домашнього насильства, про соціальний супровід сімей та підведено підсумки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2018 року. Також обговорено питання організації інформаційної акції «Хода за свободу» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

    Членами координаційної ради було розглянуто всі питання і пропозиції та визначено подальший план дій.