free joomla slider module
Друк

Інформаційна довідка для бажаючих отримати житлову субсидію

       Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону і розраховується: на неопалювальний сезон з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон з 1 жовтня по 30 квітня. Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

      Для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у неопалювальному сезоні, управління соціального захисту населення (далі управління) самостійно здійснить розрахунок житлової субсидії на наступний опалювальний сезон, крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у попередньому сезоні менша, ніж кількість зареєстрованих осіб. Зазначеним категоріям громадян призначення житлової субсидії на наступний опалювальний сезон  буде здійснене після подання нових заяви та декларації.

      Управління нагадує, що заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, що звернулися за призначенням житлової субсидії можуть бути надіслані до управління поштою на адресу: 71701, м. Токмак, вул. Центральна, б.12, або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики.

       Управління доводить до відома одержувачів субсидії, що у жовтні Урядом планується внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, тому призначення на опалювальний період буде здійснюватися після надходження нового програмного забезпечення .

 

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради