free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК БУЛО ПРЕДСТАВЛЕНЕ НА МІЖНАРОДНОМУ САМІТІ МЕРІВ

9 жовтня 2018 рокуf у місті Київ пройшов Міжнародний саміт мерів. Міжнародний саміт мерів – щорічний захід, що об’єднує мерів міст, керівників органів місцевого самоврядування та експертів з місцевого розвитку задля створення міжнародної платформи, що сприятиме інноваціям та якісному управлінню містами задля підвищення якості життя громадян. Саміт вже втретє проходить під патронатом Прем’єр – міністра, і стає однією зі значущих подій на підтримку реформи децентралізації.

Партнери цьогорічного Саміту – «Датагруп», компанія «АвтоКапітал» – офіційний імпортер автомобілів Mercedes-Benz в Україні, Daimler AG, «Керамейя», «Danfoss Україна», «Interprojekt GmbH», «Імперія води», «iC consulenten Ukraine», Спілка українських підприємців – СУП, Bigmedia, Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ, Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Асоціація «Енергоефективні міста України», Асоціація малих міста України та CANactions. Інформаційний партнер заходу – Американська торговельна палата. Медіа-партнерами заходу виступили KyivPost, Business Ukraine, Ліга.net, Obozrevatel, Новое Время, delo.ua, РБК Україна, ZNAJ.UA та PolitekA.f

Потужний «десант» із спікерів - керівників крупних світових компаній, мерів міст, урядовців та громадських діячів протягом усього дня обговорювали тільки одне питання, але у різних аспектах та ракурсах: як зробити українські міста ще кращими та укріпити їх потенціал? Мери більш ніж 50 українських міст ділилися власним досвідом, історіями успіху та мріями. Адже достойних прикладів для наслідування в Україні теж багато.

Нагадаємо, що в рамках події відбувався конкурс ідей під загальною назвою «Моя ідея, моє місто». Кожен бажаючий міг зареєструвати свою пропозицію, щодо змін у своєму місті на краще та позмагатися за перемогу. За інформацією засновниці Міжнародного саміту мерів – Ірини Озимок, на конкурс надійшло близько 100 заявок, проте відібрано біло лише три з них: «Мережа відповідальних мешканців» (місто Кам’янське, автор - Андрій Іванченко); «Інформаційна кампанія щодо енергоефективності» (місто  Миргород, авторка - Тетяна Шапочка); «Створення інклюзивного спортивного та ігрового простору в міському парку» (місто Токмак, авторка - Наталя Криворучко).

Представляли місто Токмак на Міжнародному саміті мерів – міський голова Ігор Котелевський та авторка проекту, радниця міського голови Наталя Криворучко. Соціальна значущість представленого проекту дуже велика. Адже зараз у нашому місті проживає майже 90 дітей з інвалідністю віком до 18 років. І створення інклюзивних просторів для різних категорій населення, а, особливо – дітей, є одним із першочергових завдань керівництва міста.

За ініціативи організаторів Міжнародного саміту мерів, кожна ідея – переможець отримала власний стенд для презентації свого проекту. Також було організовано широке висвітлення ідей-переможниць на різних телеканалах та у ЗМІ. На думку засновників Міжнародного саміту, це дозволить швидше залучити кошти на реалізацію ідей та втілити їх у реальність. Ну а сюжети та виступи авторів проектів уже незабаром побачать глядачі з усієї України.