free joomla slider module
Друк

До уваги мешканців міста: планується підвищення тарифів на послуги з вивезення ТПВ

         Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради є виконавцем   послуги   зі збору та вивезення твердих побутових відходів з територій м.Токмак  на підставі рішення рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради № 72 від 05.04.2018 року «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги  з вивезення твердих побутових відходів по м. Токмак».

       Діючі тарифи на надання послуги  з вивезення твердих побутових відходів  затверджені   рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради № 29 від  13.02.2017 року  «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, бюджетних установ усіх рівнів, юридичних осіб та інших суб’єктів господарювання» більше року тому, які  є збитковим в зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної  плати на 16,3 %, зі збільшенням   вартості паливно-мастильних матеріалів, ринкових цін на товари необхідні для здійснення   ремонту  транспортних засобів (контейнеровозів та сміттєвозів), їх технічного обслуговування.

        Згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» розмір мінімальної заробітної плати у 2018 році  становить - 3723 гривні, а в діючому тарифі закладена мінімальна заробітна плата в розмірі 3200 грн.. Вартість паливно-мастильних матеріалів збільшилась на 20-23,8 %, ринкові ціни на товари необхідні для здійснення   ремонту  транспортних засобів (контейнеровозів та сміттєвозів), їх технічного обслуговування - більше ніж на 10 - 15 %.

       Відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» передбачено, що у разі зміни вартості послуги її виконавець повідомляє не пізніше ніж за 30 про це споживачеві із зазначенням причин і відповідних обґрунтувань.

       Таким чином виникла необхідність в зміні тарифів на послугидля  забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планованих витрат, що враховуються під час визначення повної собівартості послуг.

           Отже, підприємство на основі постанови КМ України „ Про затвердження Порядку формування тарифів  на послуги з вивезення побутових відходів ” від 26 липня 2006 р. N 1010 підготувало новий тариф, на   вивезення твердих побутових відходів з територій м. Токмак з врахуванням операції поводження з побутовими відходами (збирання,  зберігання,  перевезення,  перероблення та захоронення),  що здійснюються у населеному пункті згідно з правилами благоустрою,  затвердженими  органом  місцевого самоврядування, а саме:

для населення:

* вивезення твердих побутових відходів за 1м³, всього                  - 123,74 грн.

 для  бюджетних установ усіх рівнів:

  * вивезення твердих побутових відходів за 1м³, всього                - 129,91 грн.

 для юридичних осіб та інших субєктів господарювання  

   * вивезення твердих побутових відходів за 1м³, всього               - 142,29 грн.

 для мешканців приватного сектора:

-          вартість 1 норми на місяць становить                                       - 16,98 грн.

           Відповідно до п.2.8 та п.2.12 наказу №390 від 30.07.2012р. зауваження та пропозиції просимо надавати  КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР до 13 грудня 2018 року включно.

 

Директор КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР                              В.І.Шило.