free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК ПРОЙДЕ ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ

У місті Токмак продовжується активна співпраця виконавчого комітету Токмацької міської ради та громадських організацій зі всієї України. У рамках цієї співпраці у січні 2019 року відбудеться проведення Школи волонтерів.df

Соціальний проект «Школа волонтерів» реалізується ВГО «Поруч».

Проект «Школа волонтерів» спрямований на неформальну освіту активістів з тематики благодійної та волонтерської активності, громадської участі, самоорганізації, а також соціальної відповідальності та налагодження взаємодії громада-влада.

Школа волонтерів дає можливість розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у всіх сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами свого регіону, стати агентами змін у своїй громаді, зробити власний внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.

Школа волонетрів скаладається з практичних вправ та ігрових активностей, що спрямовані на закріплення знань і побудову розуміння щодо сутності й специфіки волонтерської діяльності та цивільно-правової відповідальності волонтера, вдосконалення навичок вербальної та невербальної комунікації волонтера, вирішення конфліктних ситуацій, проектного управління у волонтерській діяльності, розвитку самоврядування та побудови взаємодії громади і влади, надання домедичної допомоги постраждалим в екстремальних умовах, а також засвоєння прийомів підвищення особистої стресостійкості волонтера.

Результатом проведених заходів має стати підготовка нової генерації молодих лідерів.

Заходи відбудуться протягом 26 та 27 січня 2019 року на базі Центральної дитячої бібліотеки (м. Токмак). Про час проведення заходів буде повідомлено додатково. Участь у Школі волонтерів – БЕЗКОШТОВНА.

Бажаючих взяти участь у заходах просимо звертатися до радниці міського голови Криворучко Наталі (каб.25 виконавчого комітету Токмацької міської ради) або за тел. 44005 з 8.00 до 17.00. Кількість місць –обмежена.