free joomla slider module
Друк

Про скликання загальних зборів мешканців мікрорайону «Ковальський»

Україна

Токмацька міська рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

   

28.01.2019                                                                                   № 45-р

 

Про скликання загальних зборів

мешканців мікрорайону «Ковальський»

 

Відповідно до   ст. 8, пп. 11, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про органи самоорганізації населення», Постанови Верховної Ради України від 17 грудня 1993 року N 3748-XII «Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні», Статуту територіальної громади міста Токмак, Положення комітету мікрорайону «Ковальський», керуючись інтересами громади  міста Токмак та прагненням  створити та забезпечити   сприятливі та комфортні умови для проживання в місті Токмак, поділяючи погляди щодо необхідності сприяння соціального розвитку міста, та вжиття заходів для  покращення соціального клімату,  усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення атмосфери довіри та партнерських відносин між міською радою та громадою міста, з метою врегулювання напруженої ситуації, яка склалася на мікрорайоні «Ковальський» та для врахування найбільшої кількості голосів мешканців цього мікрорайону під час переобрання кількісного та персонального складу комітету мікрорайону «Ковальський»:

 

 

  1. Скликати загальні збори мешканців мікрорайону «Ковальський» 15 травня 2019 р. в приміщенні міського будинку культури.
  2. До порядку денного загальних зборів внести питання:

-         переобрання кількісного та персонального складу комітету мікрорайону «Ковальський».

  1. Ініціювати створення ради голів ОСББ  для налагодження взаємодії та атмосфери довіри між представниками мешканців мікрорайону та місцевою владою для покращення соціального клімату, прозорості відносин та врахування думок мешканців мікрорайону при вирішенні питань життєдіяльності мікрорайону.
  2. Територіальну громаду мікрорайону «Ковальський» сповістити через офіційний сайт Токмацької міської ради  про дату, місце й час проведення загальних зборів, а також про питання, що винесені на обговорювання.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

                                                                                  

 

Міський голова                                                                        І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ