free joomla slider module
Друк

Дороги – найбільша проблема мікрорайону «Лівобережний»

Відзвітував про діяльність комітету мікрорайон «Лівобережний» 9 лютого в актовому залі ЗОШ № 6. Нагороди отримали: жителі вул. Вишневої в номінації «Краща вулиця» та Ірина Олійник і Ніна Савост'янова в номінації «Будинок взірцевого порядку».

Токмацький міський голова Ігор Котелевський після звернення до жителів мікрорайону відповів на питання громадян. Зокрема, пояснив ситуацію щодо розритих ділянок по вул.Тавричній. Там проблема полягає в тому, що після ремонту колектора залишилися ґрунтові насипи, які при щонайменшому дощу чи після танення снігу перетворюються у багнюку, по якій практично неможливо ні ходити, ні їздити. Справа в тому, що на реконструкцію колектору, що по вул. Тавричній, обласна адміністрація надала свого підрядника, який, звичайно, непідконтрольний місцевій владі. На жаль, підрядник виявився не добропорядним, залишивши після себе такий безлад. Але це питання завжди «на слуху» керівництва Токмака. Тому найближчим часом буде створена спеціальна комісія, підготовлені документи до відповідних інстанцій для подальшого вирішення ситуації.

2

Також однією із нагальних проблем є дорога по вулицях Нагорній та Володимирській по напрямку до Молочанську – 6,5 км. ЇЇ свого часу передали на баланс дорожньої служби «Укравтодор» – організації, яка повинна утримувати та обслуговувати, проводячи капітальний ремонт. Це питання активно вирішувалося  як на рівні міської влади, так і депутата обласної ради Олександра Рєпкіна. 8 лютого стало відомо, що цього року проектом плану фінансування «Укравтодору» передбачено 22,5 млн. грн. на ремонт проблемної ділянки дороги.

Під час слухання звернулася жителька мікрорайону Надія Чумак з проблемою, що собаки, яких відв'язують деякі господарі, на вулиці  нападають на дітей. Це питання пообіцяли розглянути та передати до відповідної інстанції.

Також хвилює мешканців мікрорайону поганий стан або і взагалі відсутність пішохідних доріг по вулицях Ломоносова, Толстого, Тавричній. Вирішення цих та інших проблем закладено в план розвитку мікрорайону.

Щодо виконаного плану, то за минулий рік  було проведено робіт на 101, 6 тис. грн. З благоустрою: на підсипку вулиць завезено за заявками 32 машини матеріалу, складено 1188 договорів на вивезення твердих побутових відходів, прибрано територію кладовища – 28 куб. м., ліквідовано несанкціоновані звалища площею 14 куб. м. Прогрейдовано ділянки доріг по вулицях – Молодіжній, Будівельників, 8 Березня, Толстого, Заводській, 14 вересня, Миру, Тавричній та Призаводській. Установлено 24 світильники та 1080 м. проводу по вул. Тавричній, 14 Вересня, Благодатній і замінено 209 ламп освітлення.  Щодо водозабезпечення, то виконана заміна 79 м. водопровідних мереж по вул. Призаводській та Миру, відремонтовано 20 водорозбірних колонок. Також надано допомогу в забезпеченні дровами мешканців мікрорайону на суму 5,78 тис. грн.

За словами голови комітету мікрорайону «Лівобережний» А. Юрченка, загалом за минулий рік за допомогою звернулися 560 громадян.

Олена Повещенко