free joomla slider module
Друк

РОБОЧА ГРУПА З РЕАЛІЗАЦІЇ ФАЗИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ «U-LEAD з ЄВРОПОЮ» ЗІБРАЛАСЯ У ЧЕРГОВИЙ РАЗ

dcПісля візиту регіонального спеціаліста програми «U-LEAD з Європою» Вадима Нестеренко до міста Токмака, відвідання ним міського та районного ЦНАПів та опрацювання подальших кроків із впровадження Технічного завдання, естафету у напрямку впровадження проекту із модернізації ЦНАПу перейняла на себе спеціально створена робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти та керівники як виконавчого комітету Токмацької міської ради, так і представники Токмацької районної державної адміністрації.

Ключовими темами засідання стали обговорення та подальше затвердження Концепції функціонування ЦНАПів, Меморандуму про співробітництво між виконавчим комітетом ТМР та Токмацькою РДА у напрямку надання адміністративних послуг, складання плану-графіку проходження навчанням спеціалістами обох ЦНАПів та багато інших питань.

Наступний етап – подання зазначених документів на розгляд регіональним спеціалістам, координаторам проекту, проведення певних підготовчих робіт у приміщення ЦНАПів та, як уже зазначалося у попередніх публікаціях, урочисте підписання Меморандуму про співробітництво у місті Києві, участь у якому візьмуть 400 учасників, включно з представниками 210 громад-партнерів Програми U-LEAD (перший та другий відбіркові раунди), представники Уряду України та міжнародні партнери.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.