Друк

СВІТ ГРОМАД У ТОКМАКУ

У п’ятницю у Дитячій бібліотеці пройшла симуляційна гра «Світ громад». Гра «Світ громад» - це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки усім гравцям разом.

Метою гри є навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужий розвиток своїх громад.

З практичної точки зору гра прекрасно підходить для:cv

- моделювання сценаріїв розвитку громади;

- включення різних верств населення до роботи над спільними цілями громади;

- навчання інструментам розвитку громади;

- виховання в молоді (і не тільки) громадянської свідомості та відповідальності;

- розвиток фінансової, бюджетної та податковової культури;

- виявлення та розвиток лідерських якостей серед гравців.

На першу гру до бібліотеки завітав міський голова – Ігор Котелевський, секретар міської ради – Олександр Чуб, депутати та депутатки Токмацької міської ради – Тетяня Коржик, Ігор Кюрджиєв, Вікторія Бобринок.

Хочеться зазначити, що за допомогою цього комунікаційного заходу виявляються здатність учасників до навчання, розкривається їх творчий потенціал, аналізуються життєві та громадські навички. Але найголовніше – це тест на командність та згуртованість учасників.

Треба зазначити, що результати новачків вразили тих, хто вже має достатньо досвіду у цій грі. Команда міської ради та виконавчого комітету вдало виконало стратегічну ціль, що стояла перед нею у розвитку громади, виконала індивідуальні цілі розвитку, потурбувалася про найбільш вразливі верстви населення у громаді, створила Фонд громади та ще багато іншого.

Гра «Світ громад» - доступна для кожної з груп учасників абсолютно безкоштовно. У неї можуть грати школярі і активісти, пенсіонери та молоді мами, громадські діячі та журналісти, студенти та митці, представники влади та службовці. Будь-хто з місцевої громади може провести власну гру і долучитися до руху активних громадян.

А можливим це є завдяки Українському фонду соціальних інвестицій, який подарував набір гри для нашого міста.