free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

vbМісто Токмак долучилося до І-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Змінюватися, щоб жити».

Метою конкурсу є формування екологічної свідомості серед підростаючого покоління за допомогою залучення до підготовки конкурсних робіт; популяризації екологічного способу життя реальними діями; привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля; виховання небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища; підтримка творчо обдарованої молоді тощо.

З метою привітання найменших вихованців Художньої школи та вручення їм таких необхідних олівців, фарб, альбомів для підготовки своїх робіт, на урок завітала голова БФ «Разом піднімемо Токмак» - пані Оксана Савицька.

Організаторами конкурсу є проект «ЕKOtransformation», журнал «Екологія підприємства» за підтримки Мінприроди (за згодою), Мінмолодьспорт (за згодою) та ОДА регіонів.

Також нагадаємо, що місто Токмак є учасником добровільної ініціативи Європейської Комісії «Угода мерів», одним з напрямків роботи якої є підвищення свідомості громадян у напрямку збереження навколишнього середовища, екології, змін клімату, формування енергоощадної поведінки. Тож такі заходи, як участь у І-му Всеукраїнському конкурсу дитячого малюнку «Змінюватися, щоб жити», роблять свій внесок у розвитку екологічної освіти у нашому місті серед дітей та молоді.

df