free joomla slider module
Друк

З коханням у серці

Що таке кохання? Протягом століть написано безліч книг, роздумів та висловів саме на тему цих теплих почуттів. Скільки б людина не вірила, що любов с першого погляду існує, але ж не раз попадала у подібні ситуації. А деяка частина людей сміливо може заявити, що до них почуття кохання прийшло лише після декількох років спілкування. Так це чи інакше, але все одно у кожного в житті наступає такий момент, коли ти «по самі вуха» закохався. І здається, що твоє серце починає битися частіше, у животі розлітаються метелики, а у голові починає все частіше з’являтися її образ. Такої красивої, тендітної, розумної, найдобрішої,  та «най-най-най» людини, в яку ти закохався так, що здається, що в тебе навіть на лобі написане її ім’я.  

Ще з давніх часів чоловіки проявляють знаки уваги у різних ситуаціях, де вони завжди стараються показати себе з кращої сторони, щоб сподобатися своїй обраниці. У різному віці кожен по-різному демонструє свої почуття. Хтось заманює на спільну прогулянку, когось милий задарює солодощами, а дехто у своєму зовсім юному віці смикає дівчину, що подобається, за коси та отримує відповідь у вигляді сміливого розмаху портфелем по голові. Такі прояви кохання зовсім різні, але в той же час так схожі між собою. Не має на світі людини, якій не подобалася увага, щирі слова та подарунки, а  отримувати їх від коханих ще приємніше.

Подружжя Гетьман Леонід та Ірина стверджують, що саме день Святого Валентина дає усі шанси тим, хто соромиться зізнатися у своїх почуттях. Такий день – гарний привід зробити приємний подарунок своїх другій половинці та нагадати як ти її сильно кохаєш.

3

Пара Євген та Анастасія розповіли, що роблять подарунки не тільки на свята, але і в звичайні будні та все одно завжди чекають свята закоханих, щоб придумати і здивувати один одного ще більше.

6

Тому саме 14 лютого прекрасне свято День закоханих зібрало токмачан у затишній залі Будинку культури. Концертна програма була нанизана різними номерами, як яскраве намисто на шиї  у дівчини. Присутні із задоволенням співали, спостерігали за цікавими інсценівками та аплодували місцевим талантам, а на закоханих чекав особливий приємний сюрприз. Сміливі закохані пари Олександр та Катерина4

  разом з Олексієм та Ганною ризикнули взяти участь в інтелектуальному конкурсі та отримали святкову вечерю у кафе. Подружжя Лісанових5

вразили глядачів своїми щирими зізнаннями у коханні, тому отримали сертифікат у кафе «Кардаш» для подальшого святкування у романтичній атмосфері. Також організатори свята привітали подружжя Шкуропат

4з особливим днем у їхньому житті й вручили сертифікат на романтичну вечерю в кафе «Ёлки». Саме 7 років тому 14 лютого Віталій та Юлія спільно виконали пісню, яка стала першою ниточкою у їхніх сімейних стосунках. Також подружжю Осколковим, які  радують своїми піснями глядачів, урочисто вручили маленький романтичний сюрприз на честь свята.

Звідусіль лунали теплі слова та зізнання у любові, атмосферу на святі також підтримали майстри прикладного мистецтва, які пропонували відвідувачам – ковані троянди, вишиті картини на тему кохання та різні серця з добрими побажаннями.

Кожен сам обрав собі культурний відпочинок у такий святковий день.  Хтось пішов на розважальну програму у міський будинок культури, а от Артем та Андрій

3поспішали у гості до своїх обранець з букетами пахучих троянд та усмішкою на обличчі. Як склався святковий вечір юнаків, не знаємо, але здогадуємось, що на хлопців чекала смачна вечеря та гарно проведений час у добрій компанії.

Ті, хто вийшов тихенько прогулятися під ручку з коханою людиною напевно одразу помітили нову споруду на площі, яка вже із самого ранку прикрашала центральну частину міста. Коване «Дерево кохання» у формі серця зігріває своїм теплом усіх токмачан. Тепер малеча, кружляючи на велосипедах по площі, буде проїжджати біля такого дерева та роздивлятися символи кохання.

Щасливий голуб прилетів на побачення до своєї вірної голубки, обличчя чоловіка та жінки, які закоханим поглядом дивляться один на одного, різних розмірів серця символізують так звані, валентинки, які дарує молодь один одному на свято закоханих. Віти дерева сплетені між собою у вигляді серця, фігура якого символізує насіння, тобто частинку тепла, любові та миру, що проросло та перетворилося на дерево кохання, яке тепер буде радувати та зігрівати кожного токмачанина.

Ідея пам’ятника з’явилася вже давно у токмацького коваля Олександа Ракшевського. «Цю споруду збиралися спочатку поставити ще коли майстрували алею закоханих, але тоді не всі спроби були вдалими, тому лише цього року за ініціативою міського голови Ігоря Котелевського при підтримці Токмацької міської громадської організації «Разом піднімемо Токмак», 14 лютого, на свято закоханих дерево-серце нарешті встановили. Не випадково було вибрано і місце встановлення скульптури – дуже органічно, як на погляд художника, «Дерево кохання» виглядає в «зеленому куточку» площі. Саме за рахунок завжди зелених дерев ялинок загальний вид буде завжди ефектним. Давно хотілося зробити щось красиве та приємне для нашого міста, добре, що поряд були мої учні, які допомогли мені у втіленні ідеї», – розказав Олександр.

5

«Тепер центральною площею будуть прогулюватися закохані пари та милуватися символом любові, лише тільки б не вішали на дерево-серце замочків – символів реєстрації шлюбу зі своїми іменами», – хвилюється коваль.

 Олександр Ракшевський поділився маленьким секретом, що згодом зробить для наречених пар окремий куточок спеціально для їхніх замочків, що буде навічно зберігати їхню любов.

Не залишило байдужим «Дерево кохання» і токмачан Світлану та Віталія Собецьких: «Дуже приємно, що Токмак процвітає при нинішньому керівництву. Головна площа міста з кожним днем набуває нове обличчя – сучасне, красиве, прикрашене фонтаном, скульптурою у вигляді дерева-серця, алеєю закоханих та дитячим комплексом. Ми вже «зацінили» нову скульптуру – дуже вдала, навіть сфотографувалися на її фоні та фото батькам Італію відправили – хай знають, що у нас в Токмаку такі чарівності є!»

 Інеса Воробйова

Олена Повещенко