free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК УКЛАЛО МЕМОРАНДУМ З НІМЕЦЬКИМ ТОВАРИСТВОМ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (GIZ)

Наприкінці лютого 2019 року відбулася важлива подія в соціально-економічному розвитку нашого міста, а саме – підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Токмацької міської ради в особі міського голови Ігоря Котелевського та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), що діє від імені Уряду Німеччини у напрямку реалізації проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО».

У рамках даної співпраці у місті Токмак буде проведено реконструкція/ремонт комунального ДНЗ № 8 «Метелик», а саме:

- реконструкція вхідних груп;fg

- часткова заміна вікон та дверей;

- ремонт туалетів;

- утеплення фасадів;

- ремонт даху.

Звісно, що наведений обсяг робіт є попереднім. Остаточні обсяги робіт будуть визначені після затвердження проектної документації та у відповідності до обсягів фінансування.

У разі виникнення потреби у меблях, обладнанні, тощо, для використання зазначеними комунальними установами, рішення про кількість та специфікацію товарів для закупівлі Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) прийматиме самостійно, але після погодження з Токмацької міської радою.

Зазначимо, що усі витрати, пов’язані із реалізацією проекту бере на себе Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), яке дії від імені Уряду Німеччини.

Натомість, місто Токмак зобов’язується усіляко сприяти реалізації проекту, сплачувати комунальні послуги об’єкту під час виконання ремонтних робіт та забезпечити безпечне перебування вихованців та персоналу у інших дошкільних навчальних закладах міста під час проведення капітальних робіт.

Проект планується завершити протягом 2019 року.

Нагадаємо, що ДНЗ № 8 «Метелик» - найстарший дошкільний навчальний заклад у місті, до того ж у ньому жодного разу не проводилися капітальні ремонти. Крім цього – заклад комбінованого типу, тож його соціальну значущість не можна не оцінити.