free joomla slider module
Друк

РОЗПОЧАВСЯ ПАРТНЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ МІЖ МІСТОМ ТА СЕЛОМ

у26-27 лютого у місті Запоріжжя проходив тренінг у рамках проекту «Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку», який направлений на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів, формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій.

Підготовка містом до цього проекту тривала давно, ще з грудня 2018 року. Обраним партнером стало село Покровське Токмацького району. А спільний проект, у разі реалізації, сприятиме розвитку обох територій, активізації бізнес-відносин, підсилення конкурентоспроможності харчової продукції, створенню робочих місць тощо.

Учасники із Запорізької, Донецької, Харківської, Дніпровської та інших областей інтенсивно навчалися формувати свої проектні ідеї, виокремлювати проблеми та шляхи їх вирішення.

Для подальшої участі у проекті «Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку» необхідно протягом наступних двох тижнів укласти Меморандум про співпрацю з нашими партнерами по проекту - с. Покровським та підготувати заявку на отримання фінансування.

Тож, працюємо та намагаємося більш ефективно використати спільні можливості міських та сільських територій для розвитку місцевих громад та місцевої економіки.

Проект «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою.