free joomla slider module
Друк

МЕМОРАНДУМ З ПРОГРАМОЮ «U-LEAD» З ЄВРОПОЮ УРОЧИСТО УКЛАДЕНО У МІСТІ КИЇВ

fМайже рік триває участь міста Токмака у Фазі впровадження програми «U-LEAD» з Європою, здобувши цю можливість, пройшовши конкурсний відбір у 2018 році.

Учасники Фази отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація фази складається з 4 раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників.

Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:

  • інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
  • матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
  • спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

Місто Токмак – учасник першого раунду Фази впровадження і протягом 2018 року отримало для виконання Технічне завдання для створення ЦНАП у рамках Фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» та уклало відповідну Декларацію про наміри щодо створення спільного ЦНАП Токмацької міської ради та Токмацької райдержадміністрацією (без ліквідації ЦНАП РДА).df

Нагадаємо, що згідно із умовами участі у програмі «U-LEAD з Європою», місто Токмак та Центр надання адміністративних послуг отримають від проекту 126 одиниць нових меблів та 128 одиницями нової комп’ютерної техніки. Також приміщення ЦНАПу буде забезпечене: вивіскою на вході у будівлю, вивіскою всередині приміщення, табличкою графік роботи, інформаційним стендом (великий), вивіскою для жіночої та чоловічої вбиральні та людей з інвалідністю, вивіскою WiFi, урною для відгуків, урною для пропозицій.

Крім цього ЦНАП отримає програмне забезпечення «Е-документообіг «ВУЛИК», а персонал обох ЦНАПів (і міського, і районного) пройде відповідне навчання.

Усе це наше місто отримає абсолютне безкоштовне, з мінімальним спів фінансуванням із міського бюджету на рівні 11000 грн.

Завершальним кроком перед отриманням матеріально-технічної допомоги стало підписання Меморандуму про співробітництво, що відбулося 5 березня 2019 року у місті Київ, участь у якому взяли 400 учасників, включно з представниками 210 громад-партнерів Програми U-LEAD (перший та другий відбіркові раунди), представники Уряду України та міжнародні партнери.

Місто Токмак на заході високого рівня представив міський голова – Ігор Котелевський.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.