free joomla slider module
Друк

Токмак – місто добрих людей!

В рамках акції до Міжнародного дня спонтанного прояву добра в місті було проведено ряд заходів «Живіть з добром у серці» з  залученням учнівської молоді, представників соціальних закладів, громадських організацій, спонсорів та меценатів.                           

Акція проводилась у II етапи:

І етап був проведений за неділю до дати проведення Акціії, це – підготовчий процесс – виявлення гострих проблем мешканців міста, зустрічі з представниками організацій та закладів, розробка плану проведення, рекламування заходу, проведення учнями шкіл «Тимурівського рейду»,  соціальною службою для дітей та молоді заходу для дітей з обмеженими можливостями  «Хай збудуться ваші мрії».2

         У п'ятницю, 12 лютого, учнями ліцею були надані безкоштовні послуги кравців та перукарів та проведено акцію «Подаруй дитині іграшку». Цього ж дня керівництво міста, депутати завітали в гості до токмачанки Антоніни Білорибкіної, яка відзначила  100-літній ювілей.

16 лютого учні ліцею провели акцію «Доброго ранку ветеран». Зустріч була теплою та душевною.

Дитяча театральна студія «В тредевятом царстве» міського Будинку культури підготувала для вихованців інтернату захоплюючу виставу «Дюймовочка».

Наступного дня був проведений ІІ етап акції.2

         Зранку в районі міського ринку був проведений захід «Від серця до серця» де мешканцям міста було запропоновано взяти участь у аукціоні «Що таке добро та милосердя?». Всіх перехожих пригощали випічкою вихованці Токмацького професійного ліцею та роздавали повітряні кульки з побажаннями та смайлики з посмішками, з закликом до добра, милосердя, взаєморозуміння. Волонтерами соціальної  служби для дітей та молоді спільно з товариством Червоного Хреста був проводений збір благодійних коштів та речей. Для перехожих розігрувались різні життєві ситуації : «Чи можна подзвонити?», «Хто загубив гроші» та «Допоможіть зібрати на подарунок».

         В обідню пору у фойє міського Будинку культури був організований ярмарок робіт та виробів учнів інтернату, ліцею, шкіл міста та майстрів народно-прикладної творчості. Учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури подарували всім присутнім концертні номери з нотками добра та милосердя. По закінченню заходу були підведені підсумки проведеної роботи з  показом фото та відеозвіту.

         У четвер,18 лютого, в центральній міській бібліотеці провели патріотичну виховну годину «Їх серце б’ється на небесах: пам’яті Небесної Сотні» до річниці трагічних подій на майдані. В заході взяли участь учні шкіл, ліцею, громадськість міста. Для  всіх присутніх працівники бібліотеки підготували фото та відео матеріали та книжкові викладки «День пам’яті Героїв Небесної сотні».