free joomla slider module
Друк

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

     Із 1 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

    Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

     Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину в цьому році. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.

 

     Для того щоб оформити допомогу, одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною, слід звернутися до управління соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) із заявою, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та надати наступні документи:

 

- посвідчення батьків багатодітної сімї( з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сімї ( з пред’явленням оригіналу);

- свідоцтва про народження всіх дітей( з пред’явленням оригіналів).

      Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.

  Телефон для довідок в управлінні соціального захисту населення Токмацької міської ради 2-07-52.

 

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради