free joomla slider module
Друк

Перепризначення субсидій

     Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч, як і минулого року, деяким категоріям громадян необхідно буде звернутися з новою Заявою та Декларацією про доходи в управління соціального захисту населення, решті отримувачам субсидії її перепризначать автоматично.

      Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

  • Орендарям житла
  • Внутрішньо переміщеним особам
  • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
  • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

      Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

       Безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі. Для тих громадян, які добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги отримуючи субсидію живими коштами, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги, субсидії в готівковій формі сплачуватимуться і надалі, без будь-яких обмежень; що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості або реструктуризації заборгованості, їм протягом року буде надаватися субсидія в безготівковій формі.

      Звертаємо увагу на те, що Міністерство соціальної політики України не планує змінювати критерії для призначення житлових субсидій, тобто змінено механізм виплати субсидії, а не умови призначення.

      Комунальні рахунки субсидіантам надходять без відображення суми субсидії. Громадяни, які отримують субсидію готівкою мають самостійно розраховуватися за спожитий газ, електроенергію, воду та тепло.

     Наголошуємо на необхідності своєчасно сплачувати за житлово-комунальні послуги, оскільки наявність заборгованості унеможливить призначення субсидії на наступний період.

 

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради