free joomla slider module
Друк

Кейс-менеджмент у роботі з ВПО

23-25 квітня директор Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мовчан Анна, практичний психолог центру Безручко Тетяна та головний спеціаліст відділу з питань праці УСЗН Жовніренко Юлія взяли участь у тренінгу, метою якого є вдосконалення практичних навичок роботи соціальних працівників за методом кейс-менеджменту з внутрішньо-переміщеними особами. Тренінг організовано Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ).vbv

      Учасники заходу вчились оцінювати ситуації та потреби цільової групи, складати індивідуальні плани супроводу, дізналися як формувати комплексний підхід у вирішенні проблем адаптації ВПО та застосування мультидисциплінарного підходу до вирішення складних кейсів. Важливо, що тренінг передбачав відпрацювання практичних навичок кейс-менеджера, що дозволило більш глибоко засвоїти вивчений матеріал.

    Консультант з розвитку громад Галина Ель Хатрі також ознайомила всіх присутніх із результатами оцінки індексу інтеграції та адаптації ВПО у Запорізькій області.

     Тренінг проводився у рамках програми УФСІ «Інтеграція ВПО спільними зусиллями» в рамках проекту УФСІ V що фінансується Урядом Німеччини через Банк розвитку KfW.