free joomla slider module
Друк

До уваги страхувальників та їх служб охорони праці!

01.07.2019 вводиться в дію новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 (далі - Порядок).

Згідно з пунктом 1 Порядку його дія поширюється на:

 

1) осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту), цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів, або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи - підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню від нещасного випадку на інших підставах;

2) учнів та студентів навчальних закладів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів, залучених до будь-яких робіт під час, перед або після занять; під час занять, коли вони набувають професійних навичок; у період проходження виробничої практики (стажування), виконання робіт на підприємствах;

3) осіб, які утримуються у виправних закладах та залучаються до трудової діяльності на виробництві цих установ або на інших підприємствах за спеціальними договорами.

Отже, про нещасний випадок чи гостре професійне захворювання, що стався (сталося) з вказаною категорією осіб або осіб, які фактично допущені до роботи без оформлення трудового договору, під час виконання ними трудових обов’язків, при перебуванні на території  підприємства, організації, установи тощо або будь-де за дорученням чи в інтересах суб’єкта господарювання, Ви маєте протягом 2-х годин повідомити засобами зв’язку та не пізніше наступного робочого дня надати на паперовому носії  повідомлення за встановленою формою (додаток 2 до Порядку) до Токмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області:

-       в робочий час по тел. (0278) 2-23-67, (068) 927-83-26, тел./факс (0278) 2-99-16;

-       неробочий час по тел. (068) 927-83-26 та факсу (0278)2-99-16.

Еmail:відділення - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та страхового експерта з охорони праці - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Крім того, повідомлення у вказані терміни надається до Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел. (061)707-80-96,  Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Токмацьке відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Запорізькій області