free joomla slider module
Друк

Увага, конкурс !

         Постійно діюча  конкурсна комісіяна зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради,  згідно частини дев’ятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрі України від 27 грудня 2017р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», наказу  Міністерства охорони здоров'я України від 31.10.2018 року №1977 “Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 “Охорона Здоров’я””, враховуючи лист комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради від 08.05.2019 №02/937

 

Найменування та місцезнаходження комунальної установи:

         Комунальне підприємство  «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради

 71701, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Центральна, 55Ж.

 

Напрямки діяльності: коди КВЕД 86.10 ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ.

 

            Комунальне підприємство  «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради (надалі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством Токмацької міської ради, що надає вторинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення міста Токмак. Мешканцям Токмацького району та інших територіальних громад медичне обслуговування надається на договірних засадах. Підприємство вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

 

Статут та структура комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради (електронне посилання).

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради складають 44120,1 тис.грн., в тому числі:

     -  кошти загального фонду      41341,5 тис.грн.,

     -  власні надходження              2778,6 тис.грн.

 

 

Оплата праці керівника закладу:        

         Посадовий оклад директора закладу встановлюється на підставі пункту 1.5.наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005р. № 308/519 «Про упорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення»:  посадовий оклад 8136 грн. +  доплата за наявність  кваліфікаційної категорії  в залежності від категорії (друга, перша або вища) за умови наявності лікарської спеціальності  + доплата в розмірі 15% за наявність поліклініки   + надбавка за вислугу років в розмірі від 10% до 30% в залежності від стажу роботи за умови наявності лікарської спеціальності. Загальний посадовий оклад директора складає: без медичної освіти – 9357 грн., з медичною освітою -  11384 грн.

 

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок та адреса електронної пошти: заяви приймаються з 15 травня 2019 року  по 03 червня 2019 року (включно) за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 45, перший поверх, каб. 1.

 

номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

 тел. 45727, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс керівник лікарні).

 

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

 

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

       3) біографічна довідка (резюме);

4) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

5) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

6) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

7) довідку МВС про відсутність судимості;

8) медичні довідки  (сертифікати) про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

9) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції”  вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

10) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

11) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

04 червня 2019 року в приміщенні виконавчого комітету (малий зал) відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

Вимоги до претендентів:

Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я".

Мати стаж роботи на керівних посадах.