free joomla slider module
Друк

Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників.

З 01 січня 2019 року змінилися підходи в обслуговуванні клієнтів державної служби зайнятості, а саме розпочали  роботу особисті консультанти – кар’єрні радники. Це стало можливим завдяки новому Порядку реєстрації і перереєстрації громадян, яким передбачається поглиблений  індивідуальний супровід безробітних.  Головне завдання  кар’єрних радників - супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулися до служби зайнятості, в їх намаганні знайти роботу чи змінити професію.

Кар’єрні радники Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості усвідомлюють своє головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта в плануванні кар’єри.

Саме вивчення індивідуальної ситуації клієнта допомогло кар’єрному раднику Лушпенко Світлані  вирішити питання працевлаштування  Ручка Денису. Чоловік був учасником бойових дій, звільнився зі служби у лютому 2019 року. У селі, в якому він проживає, відсутня робота. Тому , в березні  він звернувся по допомогу в працевлаштуванні до нашої  філії.

Спільно с кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з урахуванням можливостей чоловіка та результатів профілювання.   Під час роботи над індивідуальним планом працевлаштування, кар’єрний радник  допоміг йому  усвідомити особисті якості й здібності.  

У Дениса була мрія розпочати власну справу, тому він погодився  пройти навчання по складанню бізнес – плану для ведення підприємницької діяльності. Після його успішного  захисту , в травні місяці чоловік розпочав власну справу та був працевлаштований з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю. В теперішній час Д.Ручка  займається оптовою торгівлею овочами.

Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!