free joomla slider module
Друк

Про надання заявок з функціонального навчання на 2020 рік згідно вимог ПКМУ від 28.03.2018 № 230

Відповідно до вимог ст. 92 Кодексу цивільного захисту України та постанови КМУ від 28.03.2018 № 230 «Про внесення змін до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана  з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» на 2020 рік планується проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців  міст та районів, керівників  та заступників керівників (незалежно від форм власності), діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного зазхисту.

         Функціональне навчання керівного складу (голови районних рад, їх заступники, керівники департаментів (управлінь), начальників відділів, секторів, заступники начальників управлінь, відділів департаментів, управлінь центральних органів виконавчої влади (Казначейська служба, ДСНС, поліція, пенсійний фонд, фіскальна служба, управління статистики, інші) проходять навчання за державним замовленням. Тривалість навчання до 45 годин.

         Керівники суб’єктів господарювання, їх заступники (незалежно від форм власності), керівники та начальники штабів з ліквідації НС підприємств, установ, проходять навчання тривалістю до 27 годин, на договірній основі.

         Керівники ЗОШ, ДНЗ, ПНЗ, ДЮСШ, НВК, вищих навчальних закладів І-ІV ступенів, їх заступники, проходять навчання тривалістю до 27 годин на договірній основі.

         Керівники комунальних установ, закладів, житлово-комунальних підприємств, спеціалізованих служб ЦЗ, які створені на базі підприємств проходятьнавчання тривалістю до 27 годин, на договірній основі.

         Орієнтовна вартість одного слухача у 2020 році:

-         на Запорізьких територіальних курсах ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області (тривалість до 27 годин, складає до 650 грн.; тривалість до 18 годин- 450 грн);

-          на територіальних курсах ЦЗ та БЖД ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області (тривалість до 18 годин- 450 грн)

Заявки щодо навчання прошу надати в найкоротший термін до відділу з питань НС, ЦЗН, ВПО та МР   виконавчого комітету Токмацької міської ради (каб. 32, вул. Центральна, 45 м. Токмак ).

Телефон для довідок: 20112

 

Відділ з питань НС, ЦЗН, ВПО та МР

виконавчого комітету Токмацької міської ради