free joomla slider module
Друк

Правила безпеки життєдіяльності серед дітей

Відпочинок улітку завжди йде на користь, якщо, звичайно, постійно дбати про власну безпеку і безпеку рідних. З початком літнього сезону особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.

З початку року в Запорізькій області виникло 4245 надзвичайних подій, на яких загинуло 92 особи, травмовано 27 осіб, з них 3 дітей. Натомість, вдалось врятувати 902 осіб, з них 49 дітей.

Так, 1 липня о 08:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Чорне Окнянського  району Одеської області виникла  пожежа у житловому будинку. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили, що горить домашнє майно у приватному житловому будинку. На місці пожежі виявлено чотирьох загиблих  дівчаток.

1 липня о 19:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у селі Пашена Балка Дніпровського району Дніпропетровської області внаслідок вибуху постраждали діти.

За викликом терміново направлено чергове відділення 65 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події з’ясовано, що діти, ймовірно, знайшли невстановлений предмет на вулиці. За невідомих обставин він вибухнув.

Внаслідок події постраждало 6 дітей: 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Всі вони направлені до Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Один з хлопчиків наразі знаходиться у тяжкому стані.

Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що в більшості їх можна було б запобігти. І профілактична робота буде ефективною, коли в цьому будуть брати участь батьки та громадськість.

Дуже важливо працювати зараз з нашими дітьми, щоб в майбутньому зберегти їхнє здоров’я та життя! Давайте разом дбати про безпеку! Лише разом ми зробимо життя безпечним!

 

Відділ з питань НС, ЦЗН, ВПО та МР виконавчого комітету Токмацької міської ради