free joomla slider module
Друк

Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

  gfgf На базі Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено круглий стіл на тему: «Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми».

    У заході прийняли участь спеціалісти Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти  Токмацького бюро правової допомоги, Токмацької  міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення та начальник служби у справах дітей.

     Торгівля людьми залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, які переживає світ, створюють загрозу потрапляння в ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

       При цьому одними з найбільш вразливих груп населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми, є люди, які виїжджають за кордон для працевлаштування, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які не мають умов для виховання та навчання в сім’ї, діти з особливими потребами, які перебувають у відповідних інтернатних закладах.

     Активно обговорювались питання взаємодії суб’єктів задля напрацювання кращих практик співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми, соціальні причини сучасного рабства і методи боротьби з ним.

      Учасники заходу напрацювали пропозиції щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми та отримали роздатковий матеріал і посилання на ресурсні інформаційні сайти щодо впровадження роботи по даній проблемі.