free joomla slider module
Друк

Оголошення

Відповідно до ст..  64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою формування та затвердження списку присяжних Токмацького районного суду Запорізької області, Токмацька міська рада звертається до мешканців міста Токмак, які згодні бути присяжними, звернутися до виконавчого комітету Токмацької міської ради до 20.08.2019 року в кабінет № 9 (юридичний відділ), телефон 2-34-63. При собі мати паспорт.

     Згідно до ст..  65 ЗУ  «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає в місті Токмак.

2. Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Стаття 68 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» передбачає, що  присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

 

Начальник юридичного відділу                                     Т.ЛЕВЧЕНКО