free joomla slider module
Друк

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ РІЗНИХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

       Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради звертає увагу одержувачів державних соціальних допомог на непоодинокі випадки надання громадянами недостовірних(неповних) даних про доходи та майновий стан, що впливають на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру. Так, під час проведення останньої перевірки, виявлено 77 осіб, які навмисно приховали дані про свої доходи, і як наслідок, будуть повертати надміру переховані кошти на виплату державних соціальних допомог. Найпоширеніші випадки це, коли громадяни не зазначають розмір доходу від земельної ділянки(паю),  розмір отриманого доходу від продажі рухомого(нерухомого) майна, розмір отриманого доходу від роботи за угодами ЦПХ таке інше. Наголошуємо на тому, що, навіть, якщо земельна ділянка(пай) не обробляється, не здається в оренду – зазначати її(його) наявність у власності в Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги обов’язково! 

 

       Якщо сім'єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, управління соціального захисту населення проводить наступні правочинні дії:

 1. Визначає обсяг надміру виплачених коштів та встановлюють строки їх повернення залежно від матеріального стану сім'ї; 
2. Повідомляє уповноваженого представника сім'ї про обсяг надміру виплачених коштів та строки їх повернення. 
3. У разі неповернення надміру виплачених коштів добровільно в установлені строки вирішує питання про їх стягнення у судовому порядку. 
     Окремо зазначаємо, що на сьогоднішній день в управлінні є дієві методи перевірки достовірності даних, зазначених громадянами в деклараціях про доходи! Робота в цьому напрямку ведеться щодня, тому, з метою цільового використання державних коштів у вигляді державної соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення та уникнення переплат, управління соціального захисту населення Токмацької міської ради нагадує одержувачам 
державних соціальних допомог щодо необхідності внесення достовірних даних про доходи при заповненні Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги!
 
 
Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради