free joomla slider module
Друк

презентація книжки «Це зробила вона»

апса13 серпня Національний демократичний інститут Міжнародних Відносин (NDI)  в приміщені Запорізької  обласної універсальної наукової бібліотеки проводила презентацію книжки «Це  зробила вона», на яку було запрошено секретаря Токмацької міської ради  голову міжфракційної групи «Рівні можливості» в ТМР Олександра Чуб.

Ідеєю створення книжки було просто довідатися, кого з українок варто знати, і бажано знати з дитинства.

Книга акцентує увагу на загальнолюдські цінності Вона по-особливому демонструє внесок жінок у творення України і наголошує на рівності у здійсненні прав та реалізації власного потенціалу у будь-якій сфері.

Кожен із 50 розворотів книжки містить одну історію — ілюстрацію та біографічний текст — про пов'язаних з Україною видатних жінок. Серед героїнь є як дуже популярні особи, так і менш відомі постаті з історії та сьогодення, які зробили вагомий внесок у науку, культуру, політику. І серед творців книги, її текстів та ілюстрацій, є як впізнавані авторки та автори, так і ті, чиї імена не відомі загалу.

Декілька примірників книги було надано представникам органів самоврядування. Одну з таких  книжок отримав О.Чуб для передачі до міської біблиотеки.