free joomla slider module
Друк

ПЕРШИЙ ЕТАП МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ ВІДБУВСЯ

vxv15.06.2019 року Краєзнавчий музей міста Токмака щиро та люб’язно відкрив свої двері для всіх тих, хто забажав завітати на персональну виставку бердянської художниці, засновниці та керівниці арт-студії – Ніни Бутєвої. Виставка мала символічну назву «Почесне минуле рідного краю», і відбувалася в рамках грантового проекту «Історичне минуле Токмака через творчий калейдоскоп».

Без малого 100 токмачан прийшли до Краєзнавчого музею для того, щоб наживо поспілкуватися із творчою особистістю, людиною, яка самостійно оволоділа різними техніками живопису, і кожного дня не може прожити без того, щоб не взяти до рук пензлі.

Виставка, що презентувалася, лише маленька частина всіх робіт Ніни Бутєвої. Вона пише роботи з різної тематики, і, як сама каже, бере натхнення з усього навколишнього світу.

Звісно, такий позитивний настрій не міг залишити байдужими усіх, хто прийшов на відкриття виставки. Безліч питань ставили токмачани майстрині: яка техніка у неї улюблена? Чи пише вона картини на релігійну тематику? Чи розписує стіни та створює мурали? Більше години тривала жвава бесіда між усіма, хто не пошкодував свого часу, щоб доторкнутися до мистецтва.

Після знайомства, питань обміном досвідом, Ніна провела невелику екскурсію у виставковому залі, розповідаючи про кожну свою роботу з великою любов’ю та трепетом.

На відкриття виставки також завітали секретар міської ради – Олександр Олександрович Чуб та авторка ідеї проекту, організаторка події, радниця міського голови – Криворучко Наталія.fg

Від імені міського голови Ігоря Котелевського, секретарем міської ради була вручена Подяка за розвиток творчого потенціалу молоді Токмаччини, адже попереду – низка безкоштовних майстер-класів із живопису для жіноцтва міста.

Нагадаєио, що проект «Історичне минуле Токмака через творчий калейдоскоп» - грантовий, підтриманий міжнародною ініціативою METASITU.