free joomla slider module
Друк

ДО МІСТА ТОКМАКА ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ЕНЕРГОАУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ

Яу уже повідомлялося раніше, місто Токмак бере участь у проекті «Механізм підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях», що фінансується з коштів Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) від імені Уряду Німеччини.

У рамках цього проекту за грантові кошти будуть проведені енергоаудити дошкільних навчальних закладів «Барвінок» та «Вербиченька».

Нещодавно було обрано виконавця енергоаудитів у дитячих садочках, яким став ФОП Кобець В.І.

З метою знайомства із містом та його керівництвом, попереднього огляду будівель та збору первинної інформації, до міста Токмака завітали представники енергоаудиторської компанії – Петро Ліпінський та Богдан Ободовський.fed

На даному етапі триває процедура укладання трьохсторонньої угоди між Асоціацією «Енергоефективні міста України», ФОП Кобець В.І. та виконавчим комітетом Токмацької міської ради.

Після витримання усієї процедури в дошкільних навчальних закладах міста будуть проведені енергоаудити з видачею енергетичних сертифікатів. Це дасть можливість приймати участь в грантових проектах і програмах з енергоефективності та енергозбереження.

Крім того, слід зазначити, що пан Богдан Ободовський був присутнім у місті Токмак ще з одного приводу. ТОВ «Хліб Токмака» пройшло конкурсний відбір на проведення енергоаудиту свого підприємства в рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що фінансується Урядом Німеччини. Тож ще один об’єкт у місті отримає енергоефективну сертифікацію та паспортизацію своєї будівлі.